POLİS HAFTASI İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLE ANILDI

                Polis Teşkilatının 172.yılı kutlamaları İlçemizde de 15 Temmuz Şehitler  Meydanı’nda yapılan törenle kutlandı.10.04.2017 Pazartesi günü saat 10.00'da15 Temmuz Şehitler Meydanında bulunan Atatürk büstüne İlçe Emniyet Amirliği çelenginin sunulmasıyla başlayan kutlamaya İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet ÖZCAN, Belediye Başkanı Murat TUNÇEL, İlçe Emniyet Amiri Sezer BOZOĞLU ve Protokole dahil Daire Amirleri katıldı.
                15 Temmuz Şehit Erdem Diker Konferans Salonunda devam eden programda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, şiir ve masa tenisi yarışmalarında dereceye girenlere ödüllerin verilmesi, dereceye giren şiirlerin okunmasıyla devam etti. Polis haftası nedeniyle düzenlenen masa tenisi turnuvasında dereceye girenlere ve Başçiftlik İlköğretim okulunda düzenlenen şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere Sayın Kaymakamımız Mehmet ÖZCAN, Belediye Başkanı Murat TUNÇEL ve İlçe Emniyet Amiri Sezer BOZOĞLU tarafından ödülleri verildi.
                 Belediye Başkanı Murat TUNÇEL Polis haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen masa tenisi turnuvasında birinci olan Polis Memuru Abdurrahim ÖZCAN’a ödülünü verdi. 15 Temmuz Şehit Erdem Diker Konferans Salonunda düzenlenen programdan sonra Başçiftlik İlçe Merkez Mezarlığında bulunan şehit mezarlıkları ziyaret edildi.